Cyklostezka Donauradweg © WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH / Hochhauser

Rezervace ubytování

Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Celková cena:
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

/ Na cestě podél mohutné řeky

Na cestě podél mohutné řeky

Známá cyklostezka Donauradweg vede podél mohutné řeky z Německa přes Rakousko až do Maďarska. V Horním Rakousku na vás čeká poklidný, romantický a přesto rozmanitý úsek z Passau přes Linec až do Greinu.

 

Perfektní cyklistická infrastruktura na 150 km
Po dokonale vybudované cyklostezce můžete v celkem 12 etapách na jih a na sever od Dunaje projet úsek mezi Passau, městem na třech řekách, až do městečka Grein, perly oblasti Strudengau.
Na 41 okružních cyklistických trasách, určených speciálně pro elektrokola, můžete odbočit z hlavní trasy a poznat i vnitrozemí podunajského regionu v Horním Rakousku.
Podél dolnorakouského úseku Dunaje pak můžete pokračovat do malebného údolí Wachau, do hlavního města Vídeň a národním parkem Donauauen dál směrem na Budapešť.

Kvalifikovaní hostitelé
Zhruba 50 podniků zaměřených na cyklisty z Passau až po Klosterneuburg se kvalifikovalo jako tzv. bett+bike podniky, kde vás na vaší túře po cyklostezce Donauradweg rádi uvítají. Kromě zabezpečených a částečně i zastřešených úschoven kol poskytují cyklistům a jejich kolům nástroje pro „první pomoc“, sušárny mokrého oblečení atd., a také nabíjecí stanice. Zde je možno přes noc dobít baterie elektrokol.

Nabídky dovolené
Řada cestovních kanceláří nabízí možnost rezervace pobytu u cyklostezky Donauradweg. Zde určitě najdete vhodnou nabídku.

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Na správné cestě elektromobility
Cyklostezka Donauradweg sleduje nové trendy a nabízí spoustu možností pro cyklisty na elektrokolech. Dvě hornorakouské energetické společnosti se v roce 2011 zaměřily na vybudování nabíjecích stanic. 29 podniků zaměřených na cyklisty tak zdarma nabízí na trase cyklostezky Donauradweg nabíjecí stanice pro elektrokola.

Optimální integrace vlaků a lodí
Výlet po cyklostezce Donauradweg můžete ideálně zkombinovat s jinými veřejnými dopravními prostředky. Vlakovým spojem Radtramper Donau a s lodní společností Donauschiffahrt Wurm + Köck můžete během cyklistické sezóny pohodlně absolvovat část trasy vlakem nebo lodí.

Brožura Donauradweg
Brožura cyklostezky Donauradweg obsahuje důležité informace týkající se cyklistiky kolem Dunaje v Rakousku a je k dispozici bezplatně v němčině a angličtině. Přehledné mapy 11 úseků po zhruba 33 kilometrech zobrazují podrobný průběh cyklostezky z Passau až do Bratislavy.
Brožura s okružními cyklotrasami obsahuje kromě okružních tras v Horním Rakousku také informace o půjčovnách elektrokol a nabíjecích stanicích podél Dunaje.
Obě brožury si můžete objednat přímo u Werbegemeinschaft Donau OÖ nebo přes naši nabídku objednání prospektů online.

Nabídky na cyklostezce Donauradweg

Passau, Linz, Grein, Wachau, Traismauer, Wien

Dunajská cyklostezka – klasika, kategorie B

7 nocí, Pasov – Vídeň

Termín: 24.03.2018 - 19.10.2019
od 443,00 €
k nabídce
Mitterkirchen, Persenbeug, Wachau, Tulln, Wien

Dunajská cyklostezka - rodinná cyklotrasa

Linec-Vídeň

Termín: 24.03.2018 - 19.10.2019
od 488,00 €
k nabídce
Passau, Linz, Grein, Wachau, Tulln, Wien

Dunajská cyklostezka – klasická nabídka, kategorie A

7 nocí, Pasov – Vídeň

Termín: 24.03.2018 - 19.10.2019
od 499,00 €
k nabídce
Haibach ob der Donau

Na kole za prírodním zázrakem – Dunajským meandrem

2 noci včetně polopenze a zapůjčení kola

Termín: 01.05.2017 - 29.09.2019
od 178,00 €
k nabídce
Neustift im Mühlkreis

Zustan 4 noci zaplat 3 - jedna NOC ZDARMA

Zůstaň 4 noci zaplať 3 - jedna NOC ZDARMA

Termín: 01.04.2015 - 30.12.2018
od 31,00 €
k nabídce