© Grein an der Donau © Tourismusverband Donau Oberösterreich / CMVisuals
© Grein Gobelwarte Winter © Tourismusverband Donau Oberösterreich/CMVisuals
Grein Gobelwarte Winter © Tourismusverband Donau Oberösterreich/CMVisuals

Na cestě podél
mohutné řeky

Od kempu ke kempu v Dunajském regionu

od kempu ke kepmu během 48 hodin…

Kempy v Dunajském regionu Horního Rakouska jsou skvělými výchozími body pro podnikání zážitkových výletů. Užijte si pěší túru nebo cyklistický výlet a prozkoumejte nádherné přírodní scenérie regionu. Vydejte se za kulturními poklady nebo na pouť za požitky a lahůdkami. Pociťte život pulzující v Dunajském regionu na vlastní kůži. Při cestě z kempu do kempu byste rozhodně neměli vynechat následující zastávky!

48 hodin v obci Vichtenstein a okolí

Kemp Kasten s idylickým přístavištěm, který se nachází v obci Vichtenstein, je místem, kde si můžete odpočinout a načerpat nové síly. S pobytem v přírodě lze skvěle spojit výlet s chlupatými alpakami, nebo jen jejich návštěvu v obci Wenzelberg.

Vzhůru do obce Engelhartszell…

48 hodin v obci Engelhartszell

Kemp v obci Engelhartszell se nachází přímo u Dunaje a je ideální pro odpočinek. Ponořte se do bohaté historie a navštivte muzeum římského opevnění Römerburgus v obci Oberranna, nebo obdivujte špičkové mezinárodní umění v muzeu umění Schütz Art Museum. V trhové obci však nepřijdou zkrátka ani vaše chuťové buňky.

Příští zastávka: Aschach

48 hodin v chráněné krajinné oblasti Aschach

Uprostřed chráněné krajinné oblasti a nedaleko malebné trhové obce Aschach se nachází kemp Kaiserhof. Nahlédněte pod ruce skláři při práci, nebo si vyslechněte historická fakta o stavbě lodí a rybolovu v této oblasti.

...naše cesta pokračuje do obce Feldkirchen

48 hodin v obci Feldkirchen

Rekreační oblast Feldkirchen an der Donau nabízí opravdu rozmanité vyžití: koupání nebo wakeboarding v jedné z vodních nádrží Feldkirchner Badeseen, zlepšení handicapu na golfovém hřišti nebo doplnění energie na túře v chráněné krajinné oblasti Pesenbachtal. V kempu Puchner je toho mnoho k objevování.

Vzhůru do dalšího kempu…

48 hodin v kempu Au an der Donau

Ponořte se do kouzla přírody v pečlivě upraveném parku. Posezení v dobré společnosti u donAu-Stand'l, projížďka na kánoi nebo výhled na rybí přechod z naučné stezky Aulehrpfad - v obci Au an der Donau na vás čeká opravdu mnoho možností, jak příjemně trávit volný čas.