©
© Cyklostezka Donauradweg © WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH / Hochhauser
Cyklostezka Donauradweg © WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH / Hochhauser

Na cestě podél
mohutné řeky

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Koupalište

Kopfing im Innkreis, Oberösterreich , Österreich

Solární koupaliště v Kopfingu je příjemným areálem na koupání, je zde sportovní bazén, bazén pro neplavce a brouzdaliště pro malé děti. Koupaliště je součástí komplexu pro volný čas a nabízí vám pestrou změnu pro horké letní dny.

Obzvlášť oblíbená je vodní skluzavka, po které fičí děti do příjemně temperované vody. Skokanská věž s výškami jeden a tři metry je napoprvé malou výzvou; brzy se děti i mládež vrhají do vody a častují nás svými odvážnými skoky.

Jako doplněk k rodinnému vstupnému můžete také získat zvýhodněné 10ti blokové vstupenky a krátkodobé vstupenky od 16:30 hodin. Bližší informace obdrží rodiny přímo na koupališti Kopfing na telefonním čísle +43 7763 2114.

V restauraci se občerství děti i rodiče, kdykoli si chtějí dopřát kulinářský zážitek. Zatouží-li děti po řádění mimo vodu, sousedící dětské hřiště jim jejich přání splní ihned.

Rodiče využijí vedle koupaliště Kopfing také další nabídky areálu, jako je např. sauna, tenisové kurty nebo asfaltové dráhy na curling.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
  • plavání / koupání

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Koupalište
Franziska-Pointner-Strasse
4794 Kopfing im Innkreis

+43 7763 - 2205
gemeinde@kopfing.ooe.gv.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA