© ©WGDDonauOberoesterreichTourismusGmbHCMVisuals Donauradweg reloaded, Radfahrer radeln am Donauradweg Grein

Na cestě podél
mohutné řeky

BE HAIRLESS® | Linz | dauerhafte Haarentfernung

Linz, Oberösterreich, Österreich

BE HAIRLESS® Linz - specializuje se na ošetření pro trvalé odstranění chloupků

O BE HAIRLESS® Linz - trvalé odstranění chloupků:

Hledání lepší metody odstraňování chloupků než holení, voskování, cukrování, vytrhávání, epilace a depilační krémy nás nevyhnutelně přivedlo k tématu trvalé epilace. Se zarůstajícími chloupky, zarudnutím a nevzhlednými zářezy bylo prostě třeba něco udělat.

Po mírně úspěšných pokusech s domácími přístroji na trvalé odstranění chloupků jsme si uvědomili, že potřebujeme lepší řešení. Při rozhovorech s rodinou, přáteli a příbuznými jsme si uvědomili, jak široký je zájem o trvalé odstranění chloupků.

Proto jsme se rozhodli založit společnost, která se zabývá výhradně trvalou epilací a může nabízet ošetření široké veřejnosti za přijatelnou cenu.

Bohužel téma trvalé epilace pro širokou veřejnost je poněkud složitější, než jsme si původně představovali. V průběhu let nás to stálo mnoho šedin, hodně jsme se naučili, neustále zdokonalujeme metody ošetření, optimalizujeme přístroje a díky našim zkušenostem můžeme nyní našim zákazníkům mnohem lépe poradit, co je možné a co by bylo ztrátou času a peněz.

Od té doby se společnost neustále rozrůstá co do velikosti a především co do zkušeností, z čehož samozřejmě těží především naši zákazníci.

Byli bychom rádi, kdybychom vás pro trvalou epilaci nadchli, a rádi bychom vám nabídli nezávazné zkušební ošetření zdarma*. Je to nejlepší způsob, jak se s tématem trvalé epilace i s námi seznámit.

  • po dohodě
  • Přihláška nutná

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


BE HAIRLESS® | Linz | dauerhafte Haarentfernung
Unionstraße 3
4020 Linz

web www.behairless-linz.at
web www.be-hairless.at
https://www.behairless-linz.at
https://www.be-hairless.at

Zákonné kontaktní údaje

Unionstraße 3
AT-4020 Linz
https://www.behairless-linz.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA