Cyklostezka Donauradweg © WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH / Hochhauser

Na cestě podél
mohutné řeky

Rezervace ubytování

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Eferding

Linz, Oberösterreich , Österreich

Volný čas a rekreace:
Naše město je obklopeno rekreační oblastí, která splňuje nejvyšší nároky. Zelené koridory vedou od volného toku kolem potoků, cest až „za hradby“ do centra města. Dělí a rozvolňují osídlený prostor a pomáhají při orientaci v obci. Vznikly rekreační plochy s původními krajinnými prvky na polích a lukách a ekologicky cenné oblasti, jako jsou přírodní toky, zůstaly zachovány. Obec podporuje další iniciativy v oblasti volného času, rekreace a sportu. Naše městské cyklostezky budou napojeny na celostátní.

Kultura:
Jako kulturní centrum okresu podporujeme nové impulsy. Rozmanité nabídky posilují otevřenost vůči okolnímu světu, ale také regionální tradice. Vysokou prioritu má zachování a udržení stávajících kulturních statků. Vnímáme spolky jako významné pilíře naší společnosti a poskytujeme jim adekvátní prostor a podporu. Podporujeme vlastní iniciativu umělců.

Kvalita života v Eferdingu:
Naším hlavním cílem je dlouhodobé zajištění kvality života i pro budoucí generace. Vytváření vhodné nabídky akcí podporuje spolupráci mezi generacemi, pamětníky i těmi, kteří se přistěhovali. Účast na životě komunity by měla přinést všem věkovým kategoriím povědomí o kvalitě života, spoluodpovědnost i pocit domova. Kvalitní sociální zařízení pro potřeby všech jsou předpokladem pro fungování pospolitosti. Vytváříme podmínky pro to, aby naši občané mohli trávit svůj podzim života ve své obci a podle svých představ. Zdraví je prioritou, takže posilujeme rozsah poskytování služeb odborných lékařů.

  • obyvatel: 4.441
  • plocha: 2,7 km²
  • nadmořská výška (od): 271m
  • nadmořská výška (do): 271m
  • stupeň délky: 14.0235
  • stupeň šířky: 48.3094

Dálnice A1 Westautobahn Salzburg - exit Sattledt - Wels - Eferding
Z Lince lokální železnicí až do Eferdingu.

Z Welsu rakouskou spolkovou železnicí až do Eferdingu.
Linz/Hörsching

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

kontakt & servis


Eferding

Lindengasse 9
4040 Linz

+43 732 7277 - 800
+43 732 7277 - 804
info@donauregion.at
www.donauregion.at
https://www.donauregion.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA