Cyklostezka Donauradweg © WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH / Hochhauser

Na cestě podél
mohutné řeky

Rezervace ubytování

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

St. Martin im Mühlkreis

Linz, Oberösterreich , Österreich

Rozmanitá krajina regionu Mühlviertler je jako stvořená pro pěší turisty, cyklisty, návštěvníky hledající odpočinek a milovníky přírody.

St. Martin leží mezi mohutným Dunajem, romanticky divokým Pesenbachem s přírodní rezervací a údolím řeky Große Mühl, uprostřed mühlviertelské kopcovité krajiny.

Na severu území obce se nachází pohoří spisovatele Adalberta Stiftera Böhmerwald, na druhé straně ohraničuje Dunaj území ploché Eferdingské pánve a Linecké oblasti.

Stranou masového cestovního ruchu se v kraji Mühlviertel ještě setkávají lidé, kteří zde žijí, s lidmi, kteří přicházejí jako hosté. V St. Martinu pro vás sice neorganizují zábavu a akce, ale všichni vám rádi řeknou, kde najdete pěkná místa, dobré jídlo, kde dobře nakoupíte a kde se večer něco děje.

Nově otevřený zážitkový svět Žula seznamuje návštěvníky s rozmanitostí světa přírodních kamenů v Rakousku.

  • obyvatel: 3.600
  • plocha: 35 km²
  • nadmořská výška (od): 549m
  • nadmořská výška (do): 549m
  • stupeň délky: 14.0387
  • stupeň šířky: 48.4165

Autem se k nám dostanete od Vídně/Lince po B 127 (25 km od Lince). Dálniční exit Linz-Urfahr, pak směr Ottensheim-Rohrbach.Ve směru od Passau přejedete Dunaj u obce Aschach a vaše dovolená v St. Martin právě začíná (8 km od Aschachu, 15 km od Eferdingu).Ve směru od severu pojedete po B 127 směr Linec, po 23 km odbočte doprava na St. Martin.

V Linci/Urfahr nasednete do vlaku Mühlkreisbahn a vystoupíte na žel. stanici Gerling nebo Neuhaus/Niederwaldkirchen. Informace o vlakovém spojení: Vlakové spojeníAutobusové spoje jedou z Lince přímo do obce St. Martin.

Centrální informace o autobusovém spojení: Tel.Pokud jedete lodí ze směru Linec nebo Passau, vystupte v přístavišti Neuhaus/Untermühl.
Přes Linz/Hörsching nebo Salzburg

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

kontakt & servis


St. Martin im Mühlkreis

Lindengasse 9
4040 Linz

+43 732 7277 - 800
+43 732 7277 - 804
info@donauregion.at
www.donauregion.at
https://www.donauregion.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA