Cyklostezka Donauradweg © WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH / Hochhauser

Na cestě podél
mohutné řeky

Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností WGD Donau Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Sarleinsbach

Linz, Oberösterreich, Österreich

Uprostřed mírných kopců horního Mühlviertelu leží obec Sarleinsbach. Místo, kde si můžete odpočinout, cítit se skvěle a užívat si.

Sarleinsbach vznikl jako zastávka na staré obchodní cestě od Dunaje do Čech a má za sebou tisíciletou historii. O blahobytu obchodníků s plátnem svědčí ještě dnes krásné barokní fasády a radnice. Gotický farní kostel uchovává cennosti ze všech epoch. Bývalé panské sídlo, renesanční zámek Sprinzenstein je ještě dobře zachován. Pověstmi opředené kapličky, kříže u cest a Boží muka zvou k zastavení a zamyšlení. Romantický půvab krajiny podtrhují staré mlýny, typické selské usedlosti, samoty a vesničky.

Při posezení ve stylovém zařízení zvaném Brezerhaus čeká hosty originální selské pohoštění. Dopřejte sobě, svým přátelům a známým příjemný nedělní výlet s ještě příjemnějším závěrem. Brezerhaus - selské stavení, které si zachovalo svoji původní podobu ze 16. století - se nachází v obci Rutzersdorf, uprostřed luk a polí a autem se k němu dostanete ze Sarleinsbachu asi za 10 minut.

Brezerhaus je otevřen od 5. května do 26. října vždy v neděli a o svátcích, od 13.30 hod. do 19.00 hod. Pohoštění pro více než 8 osob je po předchozí dohodě možné kdykoliv. Kontaktní adresa: Monika Scharinger, Sarleinsbach, Innerhötzendorf 1, Tel. 07283/8616).

  • obyvatel: 2.324
  • plocha: 36,84 km²
  • nadmořská výška (od): 561m
  • nadmořská výška (do): 561m
  • stupeň délky: 13.904786109924302
  • stupeň šířky: 48.546160064504051

z Lince: B127 směr Altenfelden - Hühnergeschrei - Sarleinsbach
z Passau: Wegscheid - Kollerschlag - Sarleinsbach
po železnici Westbahn do Lince - po železnici Mühlkreisbahn až do zastávky Neufelden - autobusem nebo taxíkem do obce Sarleinsbach
Letiště Linz (50 km)

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

kontakt & servis


Sarleinsbach

Lindengasse 9
4040 Linz

+43 732 7277 - 800
+43 732 7277 - 804
info@donauregion.at
www.donauregion.at
https://www.donauregion.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA